390
199692

Andrei Nikolaevitch Schilder

(Ryssland, 1861-1919)
Utropspris
30 000 - 35 000 EUR
314 000 - 366 000 SEK
34 100 - 39 700 USD
Klubbat pris
30 000 EUR
Andrei Nikolaevitch Schilder
(Ryssland, 1861-1919)

VINTERLANDSKAP.

Sign. 1896. Olja på duk, 81x121 cm.