403
205283

Michail Stepanovich Tkatchenko

(Ryssland, 1860-1919)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
41 300 - 61 900 SEK
4 580 - 6 870 USD
Klubbat pris
(Ryssland, 1860-1919)

SEGELBÅT.

Sign. 97. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 27x32,5 cm.