407
205934

Sergei Arsenievitch Vinogradov

(Ryssland, 1869-1938)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
67 600 - 90 200 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris
(Ryssland, 1869-1938)

VÅRLIGT LANDSKAP.

Sign. Olja på duk, 64,5x54 cm.