411
206013

Bernard Christian Borchert

(Ryssland, 1863-1945)
Utropspris
120 000 - 150 000 EUR
1 240 000 - 1 550 000 SEK
137 000 - 172 000 USD
Klubbat pris

Bernard Christian Borchert
(Ryssland, 1863-1945)

RIDDARE AV LITAUISKA ORDEN.

Sign. 1911. Olja på duk, 171x245 cm.