417
205339

Carl Brandt

(Sverige, 1871-1930)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 350 - 10 400 SEK
905 - 1 130 USD
Klubbat pris
1 400 EUR
Carl Brandt
(Sverige, 1871-1930)

SOLNEDGÅNG ÖVER SJÖN.

Sign. 1903. Olja på duk, 67x91 cm.