419
205578

Theodor Billing

(Sverige, 1817-1892)
Utropspris
500 - 600 EUR
5 740 - 6 880 SEK
523 - 628 USD
Klubbat pris
950 EUR
Theodor Billing
(Sverige, 1817-1892)

"BLOMMANDE FRUKTRÄD".

Sign. Olja på duk, 20x33,5 cm.