423
205334

Frans Tiger

(Finland/Sverige, 1849-1919)
Utropspris
2 200 - 2 500 EUR
25 200 - 28 700 SEK
2 300 - 2 620 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Frans Tiger
(Finland/Sverige, 1849-1919)

STRANDKLIPPOR.

Sign. Olja på duk, 61x94 cm

Född i Uleåborg.