425
192249

Josefina Holmlund

(Sverige, 1827-1905)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
26 100 - 31 300 SEK
2 830 - 3 390 USD
Klubbat pris
Josefina Holmlund
(Sverige, 1827-1905)

HEMBRYGGAN.

Sign. Olja på duk 38x52 cm.