426
205354

Jan van Couver

(Nederländerna, 1830-1909)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
Jan van Couver
(Nederländerna, 1830-1909)

HAMNVY.

Sign. Olja på duk, 51X76,5 cm.