428
191482

Alfred von Wierusz-Kowalski

(Polen, 1849-1915)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 800 - 19 000 SEK
1 720 - 2 060 USD
Klubbat pris
2 300 EUR
Alfred von Wierusz-Kowalski
(Polen, 1849-1915)

RESENÄR EN VINTERNATT.

Sign. Olja på skiva 21x32 cm.