437
204225

Jan Jacob Coenraad Spohler

(Nederländerna, 1837-1922)
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
34 400 - 45 900 SEK
3 140 - 4 190 USD
Klubbat pris
Jan Jacob Coenraad Spohler
(Nederländerna, 1837-1922)

KÖPMANNEN I BYN.

Sign. Olja på pannå, 50x70 cm.