449
202770

Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
52 400 - 62 800 SEK
5 680 - 6 810 USD
Klubbat pris
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

Olja på duk, sign. 1919.

Strandstenar, 85x75 cm.

Ytsmuts