46
198312

SLÄDE, BREVPRESS.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
400 EUR
SLÄDE, BREVPRESS.

Förgylld brons och svart marmor. Ryssland 1800-talets slut. Längd 13 cm.