465
202773

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
110 000 - 165 000 SEK
10 600 - 16 000 USD
Klubbat pris
12 000 EUR
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

"VY FRÅN TAVASTLAND".

Sign. Olja på duk, 22x30,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

400. Johan Fredrik Björnstedt, sockerskålar, ett par, silver, samt en strösked, Stockholm 1818. Empire.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK