481
182772

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
17 000 - 20 000 EUR
195 000 - 229 000 SEK
17 800 - 20 900 USD
Klubbat pris
26 000 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

TUSBY TRÄSK VID VÅRFLÖDE.

Sign. -13. Olja på duk 42,5x48 cm.