486
202769

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

BLOMMOR.

Sign. 1928. Akvarell, 23x30,5 cm.