189796

BOKSKÅP

Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 020 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
900 EUR
BOKSKÅP

Mahognyfanerat, mässingslister och beslag. Glasad dörr med nyckelskylt i ben. Ryssland. Jacob-stil, 1800-talets slut. Höjd 113 cm. Bredd 69 cm. Djup 34 cm.

Lagningar.

Nyckel medföljer.