500
182823

Frans Maexmontan

(Finland, 1847-1901)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 900 - 52 400 SEK
4 540 - 5 680 USD
Klubbat pris
Frans Maexmontan
(Finland, 1847-1901)

SKÄGÅRDLANDSCAP.

Sign. Olja på duk, 106x156 cm.