502
203210

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
157 000 - 209 000 SEK
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
26 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

HAVSSTRAND.

Sign. Olja på duk, 66x89 cm.