510
201841

Aukusti Uotila

(Finland, 1858-1886)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 800 - 83 800 SEK
6 810 - 9 090 USD
Klubbat pris
8 000 EUR
Aukusti Uotila
(Finland, 1858-1886)

KUSTSTAD.

Sign. 1885. Olja på duk, 32,5x46 cm.