521
202046

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
157 000 - 209 000 SEK
17 000 - 22 700 USD
Klubbat pris
14 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

FISKARE I MORGONDIMMA.

Sign. -95. Olja på duk, 49x67 cm.