537
203207

Alvar Cawén

(Finland, 1886-1935)
Utropspris
4 000 - 6 000 EUR
42 200 - 63 200 SEK
4 580 - 6 870 USD
Klubbat pris
4 200 EUR
Alvar Cawén
(Finland, 1886-1935)

MOBILISERING.

Sign. Olja på duk, 100x81,5 cm.