Madeleine Pyk – en samling F769
548
182879

Matti Karppanen

(Finland, 1873-1953)
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
36 900 - 47 400 SEK
4 020 - 5 170 USD
Klubbat pris
4 200 EUR

Matti Karppanen
(Finland, 1873-1953)

FJÄLLRIPOR.

Sign. 1914. Olja på skiva 53x76 cm.