559
205937

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

SEGELBÅT VID KUSTEN.

Sign. 1923. Olja på duk, 54x81 cm.