566
192652

Verner Thomé

(Finland, 1878-1953)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 300 - 13 600 SEK
1 040 - 1 250 USD
Klubbat pris
900 EUR

Verner Thomé
(Finland, 1878-1953)

SJÄLVPORTRÄTT.

Sign. 1927. Olja på duk, 64x50 cm.

Proveniens

Konstnärens familj.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

5. Gaetano Pesce, vas, "Amazonia", modell "907", edition Fish Design, Italien 1990-tal.
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
3 500

ditt bud
Fair warning
3 000

ditt bud
Aktuellt bud:
3 500 SEK