580
205326

Fritz Jakobsson

(Finland, Född 1940)
Utropspris
1 800 - 2 200 EUR
18 600 - 22 700 SEK
2 060 - 2 520 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Fritz Jakobsson
(Finland, Född 1940)

STILLEBEN.

Sign. Olja på duk, 50x60 cm.