604
206298

Beda Stjernschantz

(Finland, 1867-1910)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
7 330 - 10 500 SEK
795 - 1 140 USD
Klubbat pris
700 EUR
Beda Stjernschantz
(Finland, 1867-1910)

STRANDVY.

Monogram sign. Olja på skiva, 15x23 cm.

A tergo målning.