198394

BORD

Utropspris
14 000 - 16 000 EUR
159 000 - 181 000 SEK
14 600 - 16 700 USD
Klubbat pris
BORD

Malakitfanerat, förgyllda bronsbeslag. Rund skiva på tripod. Sarg och fot med rikliga empireornament. Ryssland. Empirestil. Diameter 94 cm. Höjd 78,5 cm.