198394

BORD

Utropspris
14 000 - 16 000 EUR
147 000 - 168 000 SEK
15 900 - 18 200 USD
Klubbat pris
BORD

Malakitfanerat, förgyllda bronsbeslag. Rund skiva på tripod. Sarg och fot med rikliga empireornament. Ryssland. Empirestil. Diameter 94 cm. Höjd 78,5 cm.