198394

BORD

Utropspris
14 000 - 16 000 EUR
159 000 - 182 000 SEK
14 900 - 17 000 USD
Klubbat pris
BORD

Malakitfanerat, förgyllda bronsbeslag. Rund skiva på tripod. Sarg och fot med rikliga empireornament. Ryssland. Empirestil. Diameter 94 cm. Höjd 78,5 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

879. Olav Christopher Jenssen, "Pre Letharia Paintings No. 04".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK