76
203015

PÄRM MED 71 LITOGRAFIER.

Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
91 300 - 114 000 SEK
8 320 - 10 400 USD
Klubbat pris
17 000 EUR
PÄRM MED 71 LITOGRAFIER.

Samling av ryska Kejserliga arméns uniformer. 1829. Kolorerade litografier av Belousov Lev Aleksandrovich (1806-1864). 44x35 cm.

Skador.

76.
ПАПКА С 71 ЛИТОГРАФИЕЙ.

Собрание мундиров Российской Императорской Армии. 1829. Раскрашенные литографии Льва Александровича Белоусова (1806-1864). 44х35
Повреждения.