96
203986

SLAGLÅSPISTOLER, ETT PAR.

Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
17 000 - 19 300 SEK
1 570 - 1 770 USD
Klubbat pris
SLAGLÅSPISTOLER, ETT PAR.

Sign. W.Hankin, ca 1830-40. Avskruvbara pipor, med Birminghams provstämplar. Schatull med tillbehör. Pistolernas längd 15 cm. Schatullet 19x16 cm.