10
214052

BORD MED VITRINSKÅP

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
BORD MED VITRINSKÅP

Mahognyfanerat med intarsia och bronsbeslag. 1800-tal. Höjd 75 cm plus 78 cm. Bredd 90 cm.