102
200058

KARAFFER, 2 ST.

Utropspris
100 - 150 EUR
1 150 - 1 720 SEK
105 - 157 USD
Klubbat pris
60 EUR
KARAFFER, 2 ST.

Glas. Förgyllningar och emaljdekor. 1900-talets första hälft. Höjd 26-30,5 cm.
Ena proppen saknas.