108
208226

SERVIS, 39 DELAR

Utropspris
200 - 300 EUR
2 290 - 3 440 SEK
209 - 314 USD
Klubbat pris
300 EUR
SERVIS, 39 DELAR

Porslin, koboltblått brätte med förgylld dekor.
Tyskland, jugend 1900-talets början.