116
221126

URNA

Utropspris
300 - 500 EUR
3 440 - 5 740 SEK
314 - 523 USD
Klubbat pris
50 EUR
URNA

Dekorationsurna. Keramik, svart. Höjd 94 cm.

Reparationer, skador.

Proveniens

Hotell Kämp, Helsingfors.