163
217588

ETT PAR SÅSSKÅLAR

Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
14 900 - 17 200 SEK
1 360 - 1 570 USD
Klubbat pris
ETT PAR SÅSSKÅLAR

Silver. Stämplad I. E. Torsk Stockholm 1843. Även försedd med stämplarna L-r M-g och MITTAG. Invändigt förgyllda. Höjd 13 cm, vikt 1319 g.