180
196492

BÄGARE, silver, Olof Robert Lundgren (1821-1882), Åbo 1800-talets första hälft. Vikt 95 g.

Utropspris
280 - 300 EUR
3 210 - 3 440 SEK
293 - 314 USD
Klubbat pris
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Ornamentgravyr, h 13,8.

Slitage.