183
205488

SILVERBÄGARE, 3 st, silver, Gustaf Folcker Stockholm 1851, Hägglund Helsingfors 1898, ena med silverhaltstämpel.

Utropspris
200 - 200 EUR
2 290 - 2 290 SEK
209 - 209 USD
Klubbat pris

830 och 813 silver. H 7-9 , totalvikt 190 g.

Bär namngravyrer. Bucklor, slitage