19
215076

SPELBORD

Utropspris
200 - 250 EUR
2 090 - 2 620 SEK
227 - 284 USD
Klubbat pris
200 EUR
SPELBORD

Mahognyfanerat. Spelytan klädd med grön filt. 1800-talets andra hälft. Bredd 99 cm.