27
217349

BYRÅ

Utropspris
400 - 600 EUR
4 220 - 6 320 SEK
458 - 687 USD
Klubbat pris
BYRÅ

Ädelträfanerad, intarsia. Gustaviansk stil. 1900-tal. Bredd 78 cm.