289
202804

Wille Salonen

(Finland)
Utropspris
500 EUR
5 670 SEK
522 USD
Klubbat pris
540 EUR
Wille Salonen
(Finland)

VY FRÅN SORDAVALA.

Sign. Sortavala. Olja på duk, 97,5x67,5 cm.