Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
213712

BORD, funkis, 1930-tal.

Utropspris
200 - 250 EUR
2 050 - 2 570 SEK
232 - 290 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977
BORD, funkis, 1930-tal.

Bord med hylla. Stålrörsstomme, svartmålade skivor. Höjd 63 cm. Diameter 60 cm.

Slitage, ytsprickor och fläckar på målfärgen, senare bemålning.