319
208486

Mikko Oinonen

(Finland, 1883-1956)
Utropspris
600 EUR
6 280 SEK
681 USD
Klubbat pris

Mikko Oinonen
(Finland, 1883-1956)

MIKKO OINONEN, olja på pannå, sign. och dat. 1928.

Frodigt landskap, 45,5x54,5 cm.

Skivan skev.