32
222604

GOLVUR.

Utropspris
150 - 200 EUR
1 700 - 2 270 SEK
156 - 209 USD
Klubbat pris
150 EUR
GOLVUR.

Mahognyfanerat, bronsbeslag. London. 1800-tal. Höjd 215 cm.
Renoverat.