356
213061

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
2 500 EUR
28 300 SEK
2 610 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, olja på duk, sign.

Skogen. 28,5 x 39,5.

Ytsmuts, färbortfall.