370
213663

Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Utropspris
400 EUR
4 590 SEK
419 USD
Klubbat pris
620 EUR
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

VÄNSKAP.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva, 15x11,5 cm.