399
214708

GRAFIKPORTFÖLJ.

Utropspris
400 EUR
4 590 SEK
419 USD
Klubbat pris
750 EUR
GRAFIKPORTFÖLJ.

12 konstnärer. Litografier. Sign. Carolus Enckell, Mauri Favén, Jorma Hautala, Erkki Hervo, Reino Hietanen, Juhani Linnovaara, Sakari Marila, Jukka Mäkelä, Jarmo Mäkilä, Ulla Rantanen, Jaakko Sievänen, Jan Kenneth Weckman. Mappens storlek 72x51 cm.