424
217298

Ejnar Kohlmann

(Finland/Sverige, 1888-1968)
Utropspris
800 EUR
8 350 SEK
905 USD
Klubbat pris
700 EUR

Ejnar Kohlmann
(Finland/Sverige, 1888-1968)

FASAN I SKOGSDUNGE.

Sign. 1954. Olja på duk, 60x86 cm.