457
218481

Antti Ijäs

(Finland)
Utropspris
200 EUR
2 290 SEK
209 USD
Klubbat pris
Antti Ijäs
(Finland)

KYRKAN I KUOLEMAJÄRVI.

Sign. Helsingissä tammikuulla 1905. Akvarell, 59x43,5 cm.